Spoštovani starši!

Vljudno vabljeni na vpis vašega otroka v 1. razred Osnovne šole Srečka Kosovela Sežana in podružnične šole v Lokvi. Vpisujemo otroke rojene v letu 2016 (od 1. 1. 2016 do 31. 12. 2016).

Vpis bo potekal od 14. 2. do 21. 2. 2022.

Glede na epidemiološke razmere in z namenom preprečevanja okužbe bo vpis v 1. razred potekal na daljavo. V ta namen staršem pošiljamo vpisni list in prosimo, da izpolnjenega vrnete na šolo. Na vpisni list dopišite:

• kraj otrokovega rojstva
  • zdravstvene posebnosti (če jih otrok ima)
  • telefonsko številko obeh staršev
  • elektronski naslov vsaj enega od staršev
  • vpisni list podpišita oba starša

Izpolnjen vpisni list nam lahko vrnete na dva načina:

meta.pavletic@guest.arnes.si  ali karmen.tavcar@guest.arnes.si

V izjemnih primerih (odložitev šolanja, drug šolski okoliš, posebne potrebe otroka…) vas vabimo, da se obrnete na eno od svetovalnih delavk in se dogovorite za osebni pogovor. Kontaktirate lahko:

• šolsko psihologinjo Meto Pavletič Pieri

( 05 7311884 ali * meta.pavletic@guest.arnes.si

• šolski pedagoginji Karmen Tavčar in Jadranko Mihalič

( 05 6202351 ali * karmen.tavcar@guest.arnes.si  oz.  jadranka.mihalic@guest.arnes.si

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo!

šolske svetovalne                                                                                      v.d.ravnatelja

delavke                                                                                                 Alen Kofol, prof.def.