Učenci in tudi zaposleni smo na zadnji ponedeljek pred jesenskimi počitnicami prišli na šolo s prav posebnim nasmeškom na obrazu. Dan smo začeli z obiskom dveh terapevtskih parov iz društva Tačke Pomagačke, ki smo jih že nestrpno pričakovali. Obiskali so nas ga. Andreja s psičko Pikico in ga. Darja s psičkom Finnom. Vsi učenci Podružnične šole so z navdušenjem poslušali predstavitev ter aktivno sodelovali pri vajah. Gospa Andreja s Pikico bo v letošnjem šolskem letu redno obiskovala našo šolo in Pikica bo pomagala pri pouku. Vsi učenci se veselijo sodelovanja, saj je obisk terapevtskega kužka tako dodatna pomoč pri učenju in hkrati sprostitev.

Iskrena zahvala ga. Andreji in ga. Darji za obisk, prav posebna pasja zahvala pa gre Pikici in Finnu.

Lokev, 21. 10. 2024