Radijski voditelj Miha Deželak je svojo 10. kolesarsko etapo začel v Sežani v petek, 7. junija 2024, ob 7.00 pred stavbo Občine Sežana, kjer so občinarji z županom pripravili sprejem, katerega so se udeležili tudi naši učenci. Dogajanje so popestrili harmonikaši višjih razredov, medtem ko je ravnatelj skupaj z učenko Majo predal simboličen ček zbranih sredstev.

Učenci in delavci šole smo v nekaj dneh zbrali kar 1.227,00 EUR. Denar bo v ponedeljek nakazan na poseben TRR, kjer se zbirajo prostovoljni prispevki namenjeni letovanju otrok iz socialno šibkejših družin. Zopet smo dokazali, da imamo veliko srce in da znamo stopiti skupaj, ko je potrebno!

Miha Deželak je s posebnim kvadro-kolesom zaključil dobrodelni projekt zbiranja prostovoljnih prispevkov na Debelem Rtiču.

Za sodelovanje se skupaj z organizatorji  vsem najlepše zahvaljujemo,

Katja Kovač, pom. ravnatelja

Slike

Video