Za nami je prvi dan letne šole v naravi. Ob prihodu smo se nastanili v svoje hiške in pojedli malico. Pripravili nahrbtnike z opremo za plavanje in se čofnili v morje. Kosilo nam je napolnilo baterije za popoldanske aktivnosti. Najprej smo likovno ustvarjali, oblikovali in določili ime svoje sobe. Drugi del plavalne šole smo izkoristili za izpopolnjevanje plavalnih tehnik. Odigrali prve tri tekme med dvema ognjema in vroče navijali za svoje sošolce in sošolke. Tako kot kosilo je bila tudi večerja odlična, zato smo se namesto najedli kar nažrli. Dan je minil brez poškodb in neprimernega obnašanja, le z bontonom smo imeli nekaj problemov. Večer smo zaključili s plesom in zabavnimi igrami ter se ob 22-ih urujeni počasi potopili v prijeten spanec.