Spoštovani starši!

V torek, 24. maja 2022, ob 17.00 uri Vas vljudno vabimo na predavanje z naslovom »O VZGOJI TAKO IN DRUGAČE«, ki bo v večnamenskem prostoru šole.

Z nami bo dr. Kristijan Musek Lešnik, psiholog z več kot dvajsetletnimi izkušnjami na področju vzgoje in izobraževanja ter vodenja.  V strokovni karieri je predaval in raziskoval na več slovenskih fakultetah in na vseh treh največjih slovenskih univerzah. Napisal je več kot 50 knjig, priročnikov in delovnih zvezkov na področju vzgoje in izobraževanja ter vodenja in bil član vodilnih strokovnih teles na tem področju v Sloveniji.  

Na tokratnem predavanju bo spregovoril o eni najpomembnejših nalog vzgoje – učenju odgovornosti. Otroci se ne rodijo odgovorni ali neodgovorni, na razvoj njihove odgovornosti vplivamo različni odrasli, ki nas srečujejo.

Predavatelj se pomika med različnimi vlogami, ki se v starševstvu soočajo z vprašanjem učenja odgovornosti. Pri tem izhaja iz številnih konkretnih primerov in črpa iz dolgoletnih izkušenj.

Veselimo se srečanja z Vami!                      

razredniki in šolska svetovalna služba