Preden se danes vidimo, bi z vami delili še nekaj utrinkov z zadnjih dveh dni zimske šole v naravi. Učitelji so nam dali veliko smučarskega znanja, tako da se vsi suvereno spustimo po progah, od lažjih do težjih. Nekaj uric, ko nismo smučali, smo se posvetili ustvarjanju in druženju ob različnih družabnih igrah, obiskali smo prostore društva Laufarija Cerkno, kjer so nam prikazali priprave na prihod pusta, predstavili »laufarsko družino« pustnih likov in njihovo izdelavo. Pa tudi za počitek se je našel čas.

Šola v naravi je prehitro minila, vsi bi radi ostali še kakšen dan več. Veselimo pa se povratka in začetka zimskih počitnic.

Učenci 6.b in 6.d

Dragi starši, predviden prihod učencev je danes, v petek, 18.2.2022, ob 17:30.
V kolikor bo prišlo do kakšne spremembe, boste obveščeni tukaj, med 15:00-15:30.