Letos smo na šoli prvič organizirali tekmovanje v reševanju vzorcev. Šolsko tekmovanje je potekalo v petek, 7. 1. 2022. Tekmovanja se je udeležilo 84 učencev od 2. do 8. razreda. Tekmovalci so bili uspešni.

34 učencev je prejelo biserno priznanje, 40 tekmovalcev pa bronasto. Na državno raven napreduje 18 učencev: Ali Durmić, Jakob Likar, Mark Colja, Jaka Spetič, Rina Guštin, Nik Adamič, Tinkara Klun, Samuel Succi, Hana Mahnič, Rene Gantar, Nari Kristan Roberti, Mila Udović, Klara Štoka, Tin Škerjanc, Alessia Vrh, Tilen Štoka, Nataša Skok in Svit Onič.

Državno tekmovanje se bo odvijalo spomladi.

Vsem tekmovalcem čestitamo, učencem, ki se bodo udeležili državne ravni pa želimo veliko uspeha in zabave pri reševanju nalog na državnem nivoju.

Mentorice