Spoštovani starši,

zahvaljujemo se vam za skrbno spremljanje zdravstvenega stanja vaših otrok, sprotno obveščanje in izvajanje ukrepov za preprečevanje širjenja bolezni.

Prosimo vas, da še naprej pozorno spremljate zdravstveno stanje vašega otroka. Če boste opazili znake, kot so slabo počutje, prehladni znaki, kašelj, vročina, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, izguba vonja ali okusa, bolečine v žrelu, naj otrok ostane doma. O nadaljnjih ukrepih se posvetujte z osebnim ali dežurnim zdravnikom.

POZIVAMO VAS TUDI, DA OTROK Z ZNAKI BOLEZNI NE POŠILJATE V ŠOLO.

Če je okužba potrjena pri enem od družinskih članov, se vsi napotijo v karanteno na domu.

Ali drugače, če je okužba potrjena pri enem od otrok, vsi sorojenci ostanejo doma.

Starše tudi prosimo, da razrednika takoj obvestite o potrjeni okužbi otroka.

Otrok, ki imajo določen termin testiranja, ne pošiljajte v šolo dokler testiranje ni opravljeno in izid negativen.

Želimo vam uspešno in zdravo šolsko leto.

Alen Kofol, prof. def.

v. d. ravnatelja

27. 9. 2021

V karanteno so napoteni učenci 8. e. Karantena traja od 27. do 30. 9. 2021.