Spoštovani starši,

tako kot sem vas že obvestila, okužbe učencev na šoli skokovito naraščajo. Kontaktirali smo NIJZ, MIZŠ, CZ in se na podlagi trenutne situacije odločili, da v izogib širjenju okužbe, karanteno nekaterim oddelkom podaljšamo.

Torej – (vsaj) do vključno srede, 24.3.2021 ostajajo v karanteni učenci naslednjih oddelkov: 1. B, 2. A, 3. E, 5. C, 6. A, C, 7. B, C, D, E, 8. A, C, D, 9. A. 9. B ostaja v karanteni do vključno četrtka, 25.3.2021.

Učenci, ki so v karanteni, bodo nadaljevali s poukom na daljavo, ostali prihajajo v šolo, vendar samo ZDRAVI.

V kolikor bo prišlo do novih sprememb, boste obveščeni preko sms-ja in e asistenta. Spremljajte tudi spletno stran šole, kjer vas sprotno obveščamo o stanju na šoli.

Kljub temu, da nam ne kaže prav dobro glede širjenja okužb verjamem, da bomo s skupno odgovornostjo dosegli, da bo šolsko okolje prav kmalu ponovno zdravstveno varno za vse učence naše šole. Ne pozabite #skupajzmoremo

Vse dobro vam želim,

v.d. ravnatelja/ice

Bojana Škabar