Življenje se vrti dalje tudi na lokavski šoli. Učenci in učiteljice niso pozabili nanjo in so jo praznično okrasili.

Tako ob oknu stoji smrečica in na oknih voščila učencev ter pismo dedku Mrazu. Otroci so v njem letos napisali, česa si najbolj želijo. Kaj mislite, česa? Pridite in preberite.

Podružnična šola se je pridružila akciji Življenje na Krasu in Brkinih se vrti naprej. Tako so učenci narisali najrazličnejša kolesa, s katerimi so učiteljice okrasile vhodna vrata. Poskrbele pa so tudi za eno presenečenje, katero pridite pogledat v mraku ali zvečer.

Učenci z veseljem spremljajo naloge v decembrskem koledarju presenečenj: razveseljujejo skrite prijatelje, ogledajo si kakšno praznično risanko, pripravljajo presenečenja za domače, pečejo piškote … Z risbicami pa so razveselili tudi deklico iz Lokve.

Aktiv PŠ Lokev