Spoštovani starši, dragi učenci!

Glede na covid situacijo in šolanje na daljavo, ki se še nadaljuje, prilagajamo razmeram tudi poklicno orientacijo in informiranje. Na spletni strani šole (pod zavihkom UČENCI) je objavljen podroben dokument z informacijami o poklicni orientaciji in rokovnik za vpis v srednje šole.

Upamo, da samo začasno, bomo učence informirali in jim svetovali preko kanala v eAsistentu, ki je namenjen samo devetošolcem in njihovim staršem.

Po tem kanalu bomo sproti opozarjali na posamezne aktivnosti.

V zimskem času so običajno srednje šole organizirale dneve odprtih vrat, kjer so učencem predstavile svoje programe in potek šolanja. Zaradi covida so se letos srednje šole odločile, da devetošolcem svoje šole predstavijo na drugačen način. Vse šole imajo dobro urejene spletne strani; večina pa jih bo organizirala tudi predstavitve preko zoom srečanj. O tem vas bomo sproti obveščali preko našega kanala, ki mu redno sledite.

Ostanite zdravi. Verjamemo, da se kmalu vidimo v šoli.

Lepo pozdravljeni,

šolske svetovalne delavke