Bi želeli v Unescovem tednu otroka in umetnosti ustvarjati skupaj z učenci in učitelji naše šole?

Skupaj z vašim otrokom iz ostankov vrvic in volne skvačkajte majhno kapo ali majhen šal (glej sliko). Bodite ustvarjalni in izvirni.

S kapicami in šali bomo okrasili ograjo sežanskega parka, ter skupaj ustvarili prijeten ambient, kjer se združijo narava, urbano okolje in naša ustvarjalnost.

Otroci naj izdelke označene z imenom, priimkom in razredom oddajo razrednikom do petka, 23. 10. 2020. O datumu postavljanja razstave vas bomo naknadno obvestili.

Mere kapa: premer cca. 9 cm, dolžina 10 cm / Mere šal: dolžina cca. 40 cm, širina 4 cm

Za več informacij kontaktirajte vodjo dogodka Matejo Melan na tel. številko 031 762 062.

Veselimo se vašega sodelovanja.

KUD in Mateja Melan, prof. lik. umetnosti