Spoštovani starši,

z mesecem oktobrom bomo pričeli izvajati govorilne ure. Zaradi trenutnih razmer v povezavi s korona virusom, jih bomo organizirali preko telefonov oz. ostalih komunikacijskih sredstev (zoom…). V izogib čakanju na prosto linijo predlagamo, da se z dotičnim učiteljem predhodno dogovorite oz. najavite na govorilno uro preko eAsistenta ali e-pošte.

V tabeli so zabeleženi učitelji, njihove dopoldanske in popoldanske govorilne ure, e-naslovi ter številke na katere bodo dosegljivi.

Zavedamo se, da tak način komuniciranja s šolo oz. učitelji še z daleč ni idealen, a se moramo vsi prilagodite novo nastali situaciji in iskati skupne rešitve, ki bi bile sprejemljive za vse nas.

V želji, da bi se lahko ponovno srečali v šoli, vam želimo mirno in uspešno šolsko leto!

Vodstvo šole