Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

za nami je že šest tednov učenja na daljavo. Šolska stavba je brez vas učencev  tiha, prazna in žalostna. Vsi si želimo, da se čimprej vrnete v učilnice in napolnite šolo s smehom in živžavom. A na prvem mestu sta varnost in zdravje, zato bomo morali za skupna druženja najbrž še počakati.

Radi bi vas pohvalili, da ste tako hitro, resno in zavzeto sprejeli nov način dela. Verjamemo, da ni enostavno, zato še toliko bolj cenimo vaš trud in prizadevanja. Vsa pohvala tudi vam staršem, ki poleg svojih službenih in družinskih obveznosti, učencem pomagate in jih spodbujate. Če imate vprašanja, težave ali dileme, se lahko vedno obrnete na učitelje, svetovalni delavki ali na vodstvo šole.

Po šestih delovnih tednih ste si zaslužili prijetne in mirne prvomajske počitnice. Odpočite si od šolskega dela, pojdite v naravo, preživite prijetne trenutke v družini.

Po praznikih pa se ponovno srečamo v spletnih učilnicah.

Prijetne počitnice in ostanite zdravi!

 

v.d. ravnateljice

Jadranka Mihalič