Po včerajšnjem deževnem dnevu smo se zbudili v sončno jutro in bili v pričakovanju prve smučarske preizkušnje.

 Prav vsi, smučarji začetniki in tisti že bolj izkušeni, so v spremstvu svojih vaditeljev pričeli s šolo smučanja. Najpogumnejši začetniki so se po kosilu že peljali z vlečnico, presmučali prvo strmino in bili nad tem navdušeni. Tisti, ki so smučanja bolj vešči, pa so nadgrajevali svoje znanje in se podali tudi na bolj zahtevne proge.
Po končanem smučanju so se fantje odpravili v bazen, dekleta pa na sprehod k jezeru Jasna.
Čakata nas še dva sončna dneva, ko bomo smučarsko znanje utrjevali in nadgrajevali, jutri popoldan pa se bosta skupini zamenjali – fantje bodo odšli na pohod, dekleta v bazen. Vsi učenci pa že danes pridno vadijo in pripravljajo svoje točke za jutrišnji zaključni večer. Imajo se lepo, uživajo v družbi svojih vrstnikov in vas lepo pozdravljajo.