1. Sporočamo vam, da smo srečno prišli v Mursko Soboto. Pot je trajala 2.30 h, če odštejemo postanek. V Cšod so nas prijazno sprejeli in tam nas je že pričakalo kosilo: piščanec, riž in solata. Po kosilu smo se z avtobusom odpeljali v Radence, kjer smo plavali do 16. 15 h. V plavalni šoli nam je prelepo. Pridobili smo že veliko novega plavalnega znanja. Dan smo zaključili s spoznavanjem kopališkega reda in z družabnimi igrami.

in pa:

2. Javljamo se iz bazenov v Radencih, kjer veselo vadimo plavalne zavesljaje, skačemo in iščemo izgubljene zaklade na dnu bazena.

Včeraj popoldne si je ena skupina spekla slastne prekmurske perece, druga skupina pa je obiskala Pomurski muzej. Zvečer pa smo vsi skupaj poslušali prekmursko ljudsko pravljico s katero smo se naučili nekaj prekmurskih besed.

 

Pozdravčke od super plavalcev!