Učenci, vključeni v podaljšano bivanje, so s pripravami na praznični december začeli že v novembru. V sodelovanju z učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost Prostovoljec sem, smo v dobrodelne namene izdelali voščilnice za Rdeči križ.

Predpraznične dni smo začinili s pestrim dogajanjem. V petek, 20. 12. 2019, so učenci 1. in 2. razredov na povabilo učiteljice kemije in učencev kemijskega krožka poslušali zgodbe, ki so bile prikazane s pomočjo kemijskih poskusov.

Dogajanje se je nadaljevalo 23. 12. 2019 , ko nam je popoldan v podaljšanem bivanju polepšal učitelj Blaž Gec s petjem in igranjem na kitaro. Svoje pevske sposobnosti so pokazali tudi učenci, ki so mu priskočili na pomoč. Da je bilo dogajanje še bolj zanimivo, so pevsko obarvani popoldan popestrila še dekleta s plesom.

Na predpraznični 24. 12. 2019 so si učenci ogledali praznično risanko v t.i. šolskem kinu.

Z lepimi vtisi so učenci odšli na težko pričakovane in s prazniki obarvane počitnice.

 

Aktiv podaljšanega bivanja