V prihodnjem tednu, od ponedeljka, 11. 11. do petka 15. 11. 2019, bomo na šoli gostili učence in učitelje, ki prihajajo k nam na obisk v okviru mednarodnega projekta Erasmus+ z naslovom Change Your Lifestyle. Gostje prihajajo iz Romunije, Grčije, Turčije in Španije.

 

Učitelji se bodo udeležili različnih izobraževanj in delavnic, učenci bodo v tem času prisostvovali pri urah pouka, se udeležili tehniškega in naravoslovnega dneva in sodelovali v različnih delavnicah. Sprejem udeležencev sodelujočih držav bo v ponedeljek, 11. 11. 2019, ob 10.00 v velikem večnamenskem prostoru.

 

Verjamemo, da bo gostovanje učiteljev in učencev iz udeleženih držav zanimiv dogodek, saj je izmenjava izkušenj in urjenje tujega jezika neprecenljiva izkušnja za vse nas.

 

Ester Trobec in celotna skupina projekta Erasmus+