Jesenke dni smo v podaljšanem bivanju preživeli skupaj – veselo in malo drugače. Kljub temu da  vreme ni ravno jesensko obarvano, smo šolske oglasne deske okrasili z jesenskimi motivi. Učenci so se preizkusili v ustvarjalnih spretnostih in nastale so prave jesenke umetnine.

Prvi teden v mesecu oktobru se je vrtelo dogajanje vse okrog njih – otrok. V tednu otroka so se prvošolci med seboj pomešali in razdelili v skupine ter se zabavali in spoznavali ob različnih socialnih igrah. Naši učenci zelo radi pojejo in plešejo, zato smo se zbrali vsi skupaj in glasno rajali z učiteljem Blažem in njegovo kitaro.

Da bo odhod na počitnice bolj sproščen, smo razgibali noge, roke in glasilke. Prvošolci in drugošolci so se pomerili v štafetnih igrah, kjer so razvijali svoj ekipni in navijaški duh.

Hruške, jabolka in gobice … ne, ne, sedaj na sporedu so počitnice!

dav
dav
dav

Besedilo: Aktiv PB

Foto: Aktiv PB