V soboto, 19.10.2019, smo se s šestošolci udeležili dobrodelne tržnice Drobtinica. Skupaj s prostovoljkami RKS Sežana smo na dveh stojnicah v zameno za prostovoljne prispevke ponujali marmelade in piškote, ki smo jih pripravili pri gospodinjstvu in pri izbirnem predmetu Sodobna priprava hrane. Da je bila ponudba bolj pestra so poskrbele prostovoljke Rdečega križa. Na stojnici smo ponujali začimbe, ognjičevo mazilo, korenčkov sok, jabolčni kis, domače piškote, med, marmelado in ocvrte kruhove šnite s sladkorjem.

Hvala vsem, da ste se ustavili pri stojnici Drobtinice. Skupaj ste v šolski sklad prispevali 860 eur. Pomoč bo namenjena otrokom iz socialno šibkih družin pri plačilu različnih plačljivih šolskih aktivnosti.