Učenci 7.a in 7.b preživljajo ta teden v šoli v naravi v CŠOD Planinka. V času bivanja na Pohorju skupaj z učitelji obravnavajo različne teme iz področja naravoslovja, spoznavajo osnove astronomije, raziskujejo drevesne in rastlinske vrste pohorskih gozdov, življenje v gorskem potočku ter ogenj in ognjišča. Učenci se tudi preizkušajo v različnih športnih dejavnostih, od plezanja do lokostrelstva in nordijske hoje, svoj pogum pa preizkušajo v pustolovskem parku. V večernem času imajo različne socializacijske, družabne in miselne igre. Včerajšnji večer nam je popestril večerni pohod. Učenci usvajajo nova znanja, aktivno preživljajo prosti čas in se veliko družijo med sabo. Tudi vreme nam je bilo do današnjega dne zelo naklonjeno, tako da smo izpeljali vse aktivnosti po programu. Veselimo se vseh dejavnosti, ki nas čakajo do petka.

za spremljevalne učiteljice,

Ester Trobec