S počitnic prihajam

da mi je z vami
vse leto lepo.
            Zvezdana Majhen

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,
pozdravljeni v novem šolskem letu!

Verjamemo, da ste se med počitnicami odpočili, razvedrili in nabrali novih moči, ki jih boste še kako potrebovali za učenje in premagovanje vsakodnevnih dolžnosti v novem šolskem letu.

Vsem vam želimo, da bi se v novem šolskem letu na poti v učenost dobro počutili, si med seboj pomagali in bili drug drugemu v oporo. Tako bomo lažje in hitreje premagovali težave, na katere bomo naleteli med letom. Želimo vam tudi, da bi bili čimbolj delavni in ustvarjalni in da čas, ki ga boste preživeli v šoli ne bi bil izgubljen, ampak da bi ga koristno izrabili za pridobivanje novih znanj in izkušenj.
Spoštovani starši, naj poteka novo šolsko leto v prijetnem in delovnem vzdušju in ob zavedanju, da le s skupnimi močmi lahko dosežemo željene rezultate.

Vsem želimo srečno in uspešno v novo šolsko leto.