Knjige, branje z razumevanjem, enciklopedije, animacije…seveda pomembno v procesu učenja in pridobivanja novih znanj.

Česa pa si želijo učenci, v čem uživajo?

Stika z naravo, resničnostjo, čutenja in pogovarjanja.

Ker nam je v 3.c pomembno tudi to, smo izkoristili priložnost in v sredo, 8. maja, v  goste sprejeli učiteljico naravoslovnih predmetov na naši šoli, Tanjo. V učilnico pa ni prišla sama. S seboj je prinesla kanglico, v njej pa urha.

Koliko in kaj so si učenci ob opazovanju, predvidevanju, sklepanju, čutenju, poslušanju zapomnili in naučili? Po njihovih zapisih sodeč veliko. Najpomembnejša stvar pri tem pa je, premagali so strah pred neznanim, si upali kar še niso nikoli prej in bili srečni.

Hvala za čudovito uro in izkušnjo učiteljica Tanja.

Učenci 3.c in učiteljica Vesna Perhavec