Roditeljski sestanki 

Organizirajo jih razredniki po planu ali po potrebi, vendar vsaj 3 v šolskem letu. O njih boste pravočasno obveščeni.

 GOVORILNE URE – “V ŽIVO” od 4. APRILA 2022 (Kliknite)

Skupna tabela 2021/22 (KLIKNITE)

Z mesecem oktobrom bomo pričeli izvajati govorilne ure. Zaradi trenutnih razmer v povezavi s korona virusom, jih bomo organizirali preko telefonov oz. ostalih komunikacijskih sredstev (zoom…). V izogib čakanju na prosto linijo predlagamo, da se z dotičnim učiteljem predhodno dogovorite oz. najavite na govorilno uro preko eAsistenta ali e-pošte.

V tabeli so zabeleženi učitelji, njihove dopoldanske in popoldanske govorilne ure, e-naslovi ter številke na katere bodo dosegljivi.

PODRUŽNICA LOKEV ZA Š.L. 2021/22 – SKUPNE GU

Skupne govorilne ure v Lokvi bodo vsako prvo sredo v mesecu (razen septembra in februarja) od 16:00 do 17:00 ure, po telefonu ali videokonferenci ZOOM, lahko pa tudi zunaj v primeru lepega vremena. Starši vsaj dva dni prej pošljite sporočilo po e-asistentu, če se boste udeležili govorilnih ur, da se dogovorimo za izvedbo in uro.

6. oktober 1. december 2. marec 4. maj
3. november 5. januar 6. april 1. junij

TEDENSKE (individualne) GOVORILNE URE 2021/22 za PŠ Lokev: glejte skupno tabelo, zgoraj.

(Skupno 4.798 obiskov, današnjih obiskov 1)