Spoštovani starši!

V četrtek, 23. februarja 2023, ob 16.30 uri Vas vljudno vabimo na predavanje  na temo  medvrstniškega nasilja, ki bo v večnamenskem prostoru šole.

Z nami bo kriminalist Matej Družina iz Sektorja kriminalistične policije Koper, ki se ukvarja s področjem medvrstniškega nasilja.

Glede na porast nasilja v družbi na splošno in glede na to, da se z različnimi oblikami medvrstniškega nasilja v zadnjem času srečuje vedno več otrok, je pomembno, da starši o tej tematiki čimveč veste in se s svojimi otroki odkrito pogovarjate. Verjamemo, da vam bo predavatelj predstavil različne oblike medvrstniškega nasilja, ki se dogajajo po spletu ali v živo, vas opozoril na posledice takih dejanj in vam osvetlil vašo starševsko vlogo.

Želimo si, da bi se predavanja udeležili v čimvečjem številu.

Veselimo se srečanja z Vami!                                                 

šolska svetovalna služba in razredniki