Spoštovani starši!

V sredo, 16. novembra 2022, ob 17.00 uri Vas vljudno vabimo na predavanje  z naslovom »POMEN GIBANJA ZA ZDRAV RAZVOJ IN UČNO USPEŠNOST OTROK«, ki bo v večnamenskem prostoru šole.

Z nami bo dr. Gregor Starc, priznani strokovnjak z dolgoletnimi izkušnjami s področja športne vzgoje, prof. na Fakulteti za šport v Ljubljani. Je tudi vodja laboratorija za diagnostiko telesnega in gibalnega razvoja, ukvarja se z analizo rezultatov športno-vzgojnih kartonov. Osvetlil bo pomen gibanja v okviru zdravega sloga življenja od najzgodnejšega otroštva dalje in vpliv gibanja na učno uspešnost otrok.

Veselimo se srečanja z Vami!                                                    razredniki in šolska svetovalna služba