Voditelj Miha Deželak se je 1. junija znova podal na pot po Sloveniji, ki ima samo en cilj in ta je: Čim več otrokom omogočiti počitnice na morju. Lansko leto je bilo teh otrok 2500 in marsikdo od njih je morje videl prvič.

Tudi letos se bo voditelj priljubljenega radia na vso moč trudil, da ponovi ali preseže lanski znesek. Z ekipo bo znova doživel ogromno neverjetnih in nepozabnih trenutkov.

Sežano bo obiskal v četrtek, 9. junija, ko ga bomo ob 7. uri v čim večjem številu pričakali pred šolo in mu predali zbrane prispevke. Njegova pot se bo zaključila v petek, 10. junija ob šesti uri popoldne. Takrat bodo razglasili tudi znesek, ki ga je zbral.

Celoten potek njegove dobrodelnosti je objavljen na strani Radia1 in socialnih omrežjih.

Akcija vedno znova pokaže, da se Slovenci znamo povezati, če gre za dober namen in počitnice otrok. Njihovi presrečni obrazi so zagotovo lep cilj za vse.