Tudi letos se osnovnošolci trudimo na šoli in v bližnji okolici pričarati decembrsko vzdušje. V sežanskem parku smo toplo oblekli ograjo in jo zavili v šale in kape, ki smo jih v tednu umetnosti v sodelovanju s starši, starimi starši in učitelji nakvačkali lani.

Letos smo naše delo nadgradili z deljenjem potičk srčnosti, prijateljstva in poguma in se ponovno pridružili akciji Zavrtimo kolo življenja v pravo smer. Ograjo krasijo kolaži pozitivnih želja in misli, ki so jih ustvarjali učenci od 6. do 9. razreda. Obiskovalci boste na ograji našli tudi recept za potico srčnosti.

Pozitivno misel, željo, recept ali novoletni okrasek lahko na ograjo obesite tudi sami in tako pri gradnji instalacije aktivno sodelujete. Za izdelavo svetujemo uporabo materialov, ki bodo kljubovali slabemu vremenu.

Prijazno vabljeni k sodelovanju in ogledu našega dela.

Mateja Melan