Digitalna znanja in veščine so vse bolj pomembna kompetenca, ne samo v šolah in službah, ampak tudi v vsakdanjem življenju.
Vabimo vas, da se na zabaven način poučite in preizkusite v programiranju – ne ustrašite se – primerno je tudi za popolne začetnike in za vse starosti!

Uro za kodo bomo pri nas gostili v petek, 22. oktobra 2021, med 14:00 in 15:30, v učilnici e-šole, na Kosovelovi 5 oz., po potrebi, tudi v računalniški učilnici šole, na Kosovelovi 6.

Vabimo tudi ostale organizacije in društva v mestu in okolici, da se dogodku v tem tednu pridružijo. Več lahko najdete in izveste na spletnem mestu Hour Of Code (tudi v slovenščini) . Pridruži se milijonom učencem in učiteljem v več kot 180 državah sveta!

Več informacij:
Zoran Pejić