V tednu otroka z naslovom Razigran uživaj dan so učenci v podaljšanem bivanju izdelali »razigran« plakat. Veliko so se v tem tednu igrali (družabne igre), imeli kino in izdelovali vozila. Obiskali sta nas medicinski sestri Aleša in Ana. Prva nam je povedala, kako poskrbeti za čiste, lepe in zdrave zobe, druga pa nam je povedala in pokazala osnove prve pomoči. Učenci so se tudi sami preizkusili v povijanju roke s kompresijsko obvezo. Naučili so se položaj za nezavestnega (bočni položaj) in na lutki opazovali, kako poteka oživljanje. Medicinska sestra je s seboj prinesla učni defibrilator in jim demonstrirala, kako se ga uporablja. Učenci so poskusili izvajati masažo srca na lutki. Igrivo, a za življenje zelo pomembna znanja in spretnosti, o katerih je dobro, da jih poznajo tudi otroci.