Spoštovani učenci in starši,

približuje se prvi šolski dan, zato vas obveščamo, da pridite učenci od 2. do 5. razreda v šolo ob 8. uri, prvošolci skupaj s starši* pa se nam pridružite ob 10. uri. Pouk se prvi dan zaključi ob 11.30, sledi podaljšano bivanje in kosilo za učence od 2. do 5. razreda.

Učenci, ki boste predčasno odšli iz podaljšanega bivanja, imejte zapisano uro odhoda (s podpisom staršev). Vsi učenci prinesite v šolo vse zvezke in potrebščine. Delovne zvezke od 1. do 3. razreda lahko dobite v šoli predčasno v ponedeljek (30. 8.) od 12. do 14. ure ali v torek (31. 8.) od 8. do 14. ure. Drugače pa jih dobite prvi šolski dan. 

Ne pozabite na šolske copate in dobro voljo!

Učiteljice PŠ Lokev

* Upoštevajoč PCT pogoje. V primeru lepega vremena bo sprejem prvošolcev zunaj na šolskem igrišču (ni potrebno PCT pogojev).