Spoštovani,

Vsa obvestila glede trenutnega stanja na šoli glede okužb in odrejenih karanten preusmerjamo v  okence covid sledilnik, kjer vas bomo dnevno obveščali do 15.00 ure o stanju na šoli glede okužb, karantene in ostalih zadev v zvezi s covid situacijo.

Sporočamo vam, da smo glede stanja na šoli v vsakodnevnem tesnem kontaktu s strokovnimi službami NIJZ, regijskim in občinskim štabom CZ ter MIZŠ.

V kolikor bo potrebno odrediti zaradi potrjene okužbe karanteno za oddelek v popoldanskem ali večernem času, boste o tem nemudoma obveščeni po ustaljenih poteh (sms, e asistent).

Vsem staršem in zaposlenim se zahvaljujemo za odgovorno in aktivno sodelovanje pri preprečevanju širjenja okužbe.

Vabljeni k pregledovanju in sprotnemu spremljanju informacij.

Vse dobro in zdravo vam želimo,

Bojana Škabar

v. d. ravnatelja/ice