Učenci 9. razreda

V ponedeljek, 1. 6. 2020, pridete v šolo skozi glavni vhod pri Karsiki. Pouk po potekal po ustaljenem urniku in v učilnicah kot pred zaprtjem šole zaradi korona virusa. V razredih boste ponovno skupaj vsi učenci, razen pri pouku, ki poteka v heterogenih skupinah (SLJ, MAT, TJA). Maske so priporočene, niso pa obvezne.

 

Učenci 6. – 8. razreda

 

V sredo, 3. 6. 2020, pridete v šolo skozi glavni vhod pri Karsiki, kjer se v garderobah preobujete kot ponavadi. Tudi za vas bo pouk potekal po ustavljenem urniku in v učilnicah kot pred zaprtjem šole zaradi korona virusa. Maske so od 12. leta dalje priporočene, niso pa obvezne.

 

Malica in kosilo bo za vse tiste učence, ki ste se prijavili na začetku šolskega leta. Morebitne spremembe sporočite preko telefona 01 7311888 ali preko elektronske pošte solska.prehrana@os-sezana.si .

 

Vodstvo šole