V decembru se je na lokavski šoli veliko dogajalo. Učenci so izdelovali izdelke za novoletni sejem, voščilnice za starejše krajane, pekli piškote in se pripravljali na kulturni program ob sprejemu dedka Mraza. Obiskali so 19 starejših krajanov in jim voščili ob novem letu.

Sodelovali so na dobrodelnem prednovoletnem sejmu in na božično-novoletnem koncertu na matični šoli.

Obiskali so jih knjižničarka s pravljico Najboljši božič na svetu, policistka, ki jim je spregovorila o nevarnostih petard, predstavnik KS Lokev in glasbena pedagoga s svojima učencema, ki sta nam zaigrala na harmoniko.

Zadnji dan pouka pred novoletnimi počitnicami so imeli samopostrežno malico (»banket«) in obeležili praznik dan samostojnosti in enotnosti s krajšim kulturnim programom v vrtcu Lokev.

Dedek Mraz pa je lokavskim učencem letos prinesel posebno darilo – pravljično noč v šoli.

Aktiv PŠ Lokev

dav
dav
dav
dav