Učenci in učitelji naše šole smo veseli, da je naš bivši učenec  Gašper Povh dosegel izredno pomembno zmago v svoji balinarski karieri in sicer – postal je SVETOVNI PRVAK V HITROSTNEM ZBIJANJU.

V torek, 8.10.2019 smo imeli športni dan  – jesenski kros, ki smo ga začeli nekoliko drugače.  Ob 8.00 smo se pred odhodom na športni dan zbrali učitelji in učenci tretje triade v jedilnici z namenom, da v svoji sredini pozdravimo našega bivšega učenca Gašperja Povha in mu čestitamo za zmago oziroma dosežen naslov svetovnega prvaka. Učitelj Igor Meden je opisal njegove dosežke, učenka Sara Lazarevski  pa je z Gašperjem opravila intervju. Srednješolski učitelj Vojko Žiberna nam ga je predstavil kot dijaka, po katerem se lahko zgledujemo. Nagovoril nas je tudi Gašper. Njegovo trdo delo in vztrajnost sta bila navdih za vse nas na jesenskem krosu, da smo še bolj vestno opravili svojo nalogo.

Gašper, ponosni smo nate! Na tvoji športni poti ti želimo še veliko dobrih dosežkov in zmag.

Učenci in učitelji  OŠ Srečka Kosovela