V ponedeljek, 25. 3. 2019, so kulturni dom v Lokvi napolnili starši in krajani KS Lokev ter skupaj z otroki iz lokavskega vrtca in šole pozdravili pomlad.

Obiskovalce in nastopajoče so pozdravili ravnateljici vrtca in šole ter predsednik KS Lokev. Program so otvorili najmlajši iz vrtca, ki so gledalce razveselili s plesom.

Dekleta šole so pomlad pozdravila s plesom, fantje pa so hiteli s podmornico v poletje.

Pevski zbor podružnične šole je zapel venček otroških pesmi. Nekaj učencev je deklamiralo svoje pesmi o mamah, ki so prav ta dan praznovale svoj praznik. Tudi igrica z naslovom »Darilo za mamo« je na prikupen način razkrila, katero darilo je najlepše za mamo. V ta namen so učenci na koncu prireditve prav vsem mamam podarili rožice, ki so jih izdelali sami.

Za zaključno presenečenje sta poskrbela učenec lokavske šole in njegov oče z glasbeno točko. Kitara, kontrabas in petje so prijetno zaokrožili celotno prireditev.

Aktiv PŠ Lokev