Po dolgem času so se naši učenci ponovno udeležili tekmovanja v alpskem smučanju. Športni zavod Nova Gorica je organiziral področno prvenstvo v smučanju za mlajše in starejše učence na Cerknem. Na pobudo sežanskega Smučarskega društva Kras, smo prijavili na tekmovanje 6 naših učencev, ki so se pomerili v kategoriji nelicencirani tekmovalci in  osvojili izredno dobre rezultate.

Vsem učencem čestitamo za trud in pogum ter za njihove uspehe! Na stopničkah pa so stali:

ANA OREL; 2. mesto

VITA KOMPARE; 3. mesto

TIMI IVANČIČ BRATOŽ; 1. mesto

Filip Kompare je bil 4.

Rezultate ostalih bomo prejeli naknadno.

Učenci, ki so se uvrstili do 10. mesta in obiskujejo 8. ali 9. razred se bodo udeležili finalnega državnega prvenstva. Datum bo objavljen po koncu vseh področnih tekmovanj. Veliko sreče tudi v  nadaljnjem tekmovanju!

 

Za aktiv ŠPO: Katja Kovač