Spoštovani starši!

Hiter razvoj in nenehno izboljševanje tehnologij nas silijo v nenehno prilagajanje na področju poklicev in načinov dela. Veliko poklicev, za katere se ljudje danes šolajo, v prihodnosti morda sploh ne bomo potrebovali.

Kako odkrivati potencial in zanimanje za poklic pri otroku? Zakaj vzpodbujati kreativnost pri otroku? V čem je naš otrok najboljši in kaj ga v resnici sploh veseli? Kako mu pomagati, da se bo odločil za pravo smer šolanja in izbire poklica?

Odgovore na takšna in podobna vprašanja ter informacije, ki vam bodo morda spremenile pogled na prihodnost boste izvedeli na predavanju, ki ga bo vodil Danijel Volčič, mentro inovativnega podjetništva in poznavalec “Startup” področja.

Vljudno vabljeni na predavanje, ki bo v sredo, 13. 2. 2019 on 17:30 v jedilnici Osnovne šole Srečka Kosovela Sežana.

Vstop je prost!

Ravnateljica,
Jadranka Mihalič