… in leto 2018 se bo poslovilo. S pesmijo in plesom smo slovo od starega leta tudi letos obeležili s prednovoletnim koncertom šolskih pevskih zborov.

V ponedeljek, 17. 12. so se predstavili otroški pevski zbor (OPZ) 1. razreda, OPZ od 2. do 5. razreda in mladinski pevski zbor od 6. do 9. razreda. Letos so izbirali predvsem pesmi z domovinsko tematiko, seveda pa niso manjkali tudi praznični božično-novoletni napevi. Program so obogatile mlade flavtistke in plesalci šolske plesne skupine z dunajskim valčkom. Povezovala sta ga osmošolec Jure in šestošolka Neža, ki sta v pričakovanju prave zime priklicala  celo prvi sneg.

Program in pevce pa je tudi tokrat pripravil, vodil in na klavirju spremljal učitelj Uroš Cej.

Šolska interesna skupina Prostovoljec sem pod mentorstvom učiteljice Mateje Melan pa je ob tej priložnosti pripravila tudi stojnico s podarjenimi plišastimi igračami in ročno izdelanimi voščilnicami. S simbolnim prispevkom so obiskovalci tako prispevali za pomoč socialno ogroženim učencem.