Projekt Erasmus+ ponovno na naši šoli!

V letošnjem šolskem letu bo na šoli potekal projekt Erasmus+ z naslovom Vključujmo raznolikost!

V projektu bomo sodelovali učitelji razrednega in predmetnega pouka ter učenci 7., 8. in 9. razreda.

S projektom želimo povečati motivacijo učencev tujcev na naši šoli za šolsko delo ter zmanjšati kulturne in socialne razlike med vsemi učenci. Poleg tega želimo izboljšati znanje angleškega jezika tako med učenci kot sodelujočimi učitelji. V šolsko delo želimo aktivneje vključiti družine učencev tujcev, povečati njihov interes za vključevanje v šolsko delo njihovih otrok ter aktivno delovanje v šolskem in lokalnem okolju. Želimo, da bi se pri nas počutili enakovredne, sprejete in dobrodošle.

V okviru mednarodnega sodelovanja smo se povezali s šolo iz Španije, njihov obisk pričakujemo konec meseca novembra.

Ekipa Erasmus+