Tudi letos smo prvi šolski dan med čisto prave šolarje in šolarke sprejeli 79 učencev in učenk. Skupaj s starši so prestopili šolski prag in se zbrali v jedilnici. Ravnatelj g. Alen Kofol in župan g. Andrej Sila sta starše in učence pozdravila ter jim zaželela uspešno šolsko leto. Nagovorila jih je tudi policistka in jim predstavila varno pot v šolo.

Za nepozaben dan in dobrodošlico so poskrbeli iz Zavoda Enostavno prijatelji s predstavo V knjigi skriti zaklad, s katero so v interakciji z otroki na zelo zabaven in pravljični način spodbujali bralno kulturo in domišljijo. Z nagajivo Tinko Pobalinko so poskrbeli za navdušenje vseh prisotnih.

Po predstavi so prvošolci sami z učiteljicami odšli v razrede, kjer smo se spoznali, se malo poigrali in se seveda s torto posladkali.

Prvi šolski dan je tako minil hitro in sladko.

učiteljice 1. razredov

Prvi šolski dan je tako minil hitro in sladko.

učiteljice 1. razredov