Vsi se strinjamo s tem, da so (poletne) počitnice vedno prekratke. Nič zato. V ponedeljek, 2. 9. 2024 smo polni elana zakorakali v novo šolsko leto. Že prvi teden je bil pester, saj smo bili, kot se za začetek šolskega leta spodobi, deležni različnih predstavitev klubov in društev.

V sredo, 4. 9. 2024 so nam sežanski taborniki pripravili zanimivo predstavitev nekaterih taborniških aktivnosti.

Učenci so se lahko preizkusili v izdelovanju vozlov, naučili so se postaviti tudi taborniški šotor, ki kljubuje vsem vremenskim razmeram.

V torek, 10. 9. 2024 smo zaplesali v ritmih modernega plesa – hip hopa. S pomočjo plesne učiteljice Nare iz plesnega centra ADC, so učenci in učenke sestavili plesno koreografijo.

Niti nogometaši niso pozabili na nas. V svoje vrste želijo privabiti čim več nadobudnih mladih športnikov in športnic.

Veselimo se ostalih dogodivščin, ki nam jih prinaša letošnja jesen.

Nina Mohorčič, učiteljica PB