Zaradi neučakanosti po novih doživetjih smo se prehitro zbudili in opravili jutranji tek s pozdravom soncu. Najedli smo se kosmičev, evrokrema, salam in sira, se umili, ponovili in utrdili bonton in že je sledilo aktivno plavanje. Preplavali smo kar nekaj dolžin zaliva. Voda je super, še malo manjka, pa bo odlična. Po kosilu se je prilegel počitek in ustvarjalna urica, ko smo pesnili Savudrijsko himno. Popoldan smo izpopolnjevali plavalno tehniko, tako z vajami kot z igro.

Veseli smo bili pohvale kuharjev za naše lepo obnašanje in prazne krožnike.

Zvečer smo odigrali tekme med dvema ognjema, kjer napetost po vsaki tekmi narašča. Privoščili smo si sladoledni sprehod in tekmovali v najbolj norih frizurah. Zdaj pa spat, jutri je nov dan.

Lepo vas pozdravljamo učenci 5. razredov z učitelji!