Učenci prvih razredov imajo veliko talentov. Ker radi plešejo, pojejo, igrajo smo se učiteljice podaljšanega bivanja odločile, da jim pripravimo talente.

V četrtek, 15. 6., smo se ob 13.15 vsi prvošolčki zbrali v malem večnamenskem prostoru. Prireditev je suvereno vodila učenka Karolina iz 5. razreda. S seboj je pripeljala tudi tričlansko komisijo, ki so jo sestavljale Maja, Nada in Zala, prav tako učenke 5. razreda.

Na talentih se je zvrstilo 12 različnih točk. Videli smo največ pevskih nastopov, dva plesna nastopa, dva pevsko – plesna nastopa. V enem nastopu smo spremljali čarovniške trike, v naslednjem se nasmejali različnim šalam. Predstavila sta se nam tudi dva harmonikaša, ki sta že zelo spretna s harmoniko. Komisija, ki je budno spremljala vse nastope, je bila z nastopi prvošolčkov zelo zadovoljna. Prav vse je pohvalila. Ker imajo učenci res veliko talentov, so si prav vsi nastopajoči zaslužili posebno pohvalo.