Učenci vsakodnevno izpopolnjujejo svoje plavalno znanje. V sredo zvečer so se zabavali ob igranju tombole. V četrtek pa so se preizkusili v prekmurskih ljudskih plesih in cirkuških spretnostih. Sledil je zaključni večer, na katerem so predstavili svoje talente in imeli zabavo. Danes so se učenci razveselili prvih snežink. Na bazenih bodo pokazali, kaj vse so se naučili v tem tednu plavalne šole v naravi.

Nekaj vtisov otrok o šoli v naravi:

  • Danes (četrtek) je bil najboljši dan.
  • Danes smo bili večino časa v toplem bazenu. Ponavljali smo stvari za jutri, ko bo ocenjevanje.
  • Na bazenu sem vodila gimnastične vaje.
  • Naučili smo se plesati v parih prekmurske ljudske plese.
  • V bazenih plavamo dopoldne, vmes pojemo dobro malico.
  • V cirkuški delavnici mi je uspelo zavrteti kitajski krožnik.

Po kosilu sledi odhod domov. Po eAsistentu vas obvestimo o predvidenem času prihoda.