• V mesecu maju smo tretješolci preživeli 2 prelepa dneva v naravi. Bili smo na
    Kokoši in v Merčah. Hodili smo po gozdu in imeli 2 čudovita športna dneva v naravi.
    Aktiv 3. razreda
  • Preberite si še opis športnega dne Kokoš učenca Matica: Preden smo odšli na avtobus, nam je učiteljica razložila glede varnosti. Ob 8.30 nas je avtobus pripeljal pod hrib Kokoš. Odpravili smo se peš po gozdni poti, ki je bila strma. Med potjo smo se dvakrat ustavili, da bi pili. Ko smo prišli na vrh, smo pojedli sendvič. Nato nam je učiteljica dala žogo in vrv, da smo se lahko igrali. Fantje so igrali nogomet, punce pa so vlekle vrv. Ko smo se končali igrat, smo vse pospravili v nahrbtnik in se postavili v kolono. Odpravili smo se do kraja, kjer je bil zid iz kamna v obliki črke T in pogled na morje. Nato smo se odpravili v dolino, kjer nas je čakal avtobus in nas odpeljal nazaj v šolo.