V sredo nam je določene načrte prekrižalo vreme, ampak smo vseeno imeli lep in zapolnjen dan. Zjutraj po zajtrku smo se odpravili na plavanje. Zaradi dežja so bile popoldanske aktivnosti izvedene v prostorih CŠOD. Razdeljeni smo bili v dve skupini, znotraj vsake pa smo bili razdeljeni še v manjše. Prva skupina je imela najprej predstavitev prve pomoči, druga pa risanje stripa po skupinicah. Po končani delavnici smo dejavnosti zamenjali. Na prvi pomoči smo se naučili osnovne stvari in sicer kako odreagirati in ravnati, da lahko prvo pomoč nudimo vsakemu, ki to potrebuje. Na drugi delavnici pa smo naredili fotostripe in to tudi predstavili. V obeh skupinah smo prišli do lepih rezultatov. Zvečer smo si ogledali celovečerno risanko V višave.

Naslednji dan je urnik potekal malenkost drugače. Zjutraj smo ob deveti uri najprej obiskali prvo dejavnost in sicer spoznavali oz. raziskovali smo vodo. Z vodo smo naredili 5 poskusov. Reševali smo tudi list z navodili in vprašanji o poskusih. Na drugi dejavnosti kaj lahko zgradiš dobili smo 30 lesenih deščic. Iz njih smo morali po svoje zgraditi raznorazne mostičke.

Po večerji ob sedmi uri so za nas pripravili ples oz. zabavo za zadnji večer bivanja v CŠOD.

Zjutraj nas čaka še pospravljanje sob, zadnje plavanje in pot domov. Predviden prihod v Sežano pa je ob 15.30.

Gala