ŠPORTNIK KRASA IN BRKINOV

Tudi letos je potekala prireditev PODELITEV PRIZNANJ ŠPORTNICAM IN ŠPORTNIKOM KRASA IN BRKINOV ZA LETO 2020, na kateri se povežejo občine Hrpelje – Kozina, Divača, Komen in Sežana in izberejo najzaslužnejše akterje na področju športa. Letos prireditve v živo sicer ni bilo, vendar so se organizatorji (ZŠTIP Sežana) vseeno potrudili in izpeljali prireditev nekoliko drugače, tako kot smo tega vajeni v zadnjih mesecih. Oddajo so posneli in jo predvajali v ponedeljek 22. 2. 2021 na televiziji in preko družbenih omrežij.

Vsako leto so med dobitniki priznanj tudi naši učenci in tudi tokrat je bilo tako. Kljub okrnjenim in težkim pogojem za treninge so se Tija, Lina, Nik in Tadej odlično odrezali in dosegli vrhunske rezultate!

Prav tako so dosegli odlične rezultate košarkaši  mladinskega pogona Košarkarskega kluba Mesarije Prunk Sežana.  Prejeli so priznanje za osvojeno 4. mesto v državi v Pokalu mladih in za 2. mesto v državnem pokalu ekipi U13.

Mladim športnikom iskreno čestitamo in jim želimo še vrsto uspehov v letošnjem letu.

Dokazali ste, da se s treningi, trudom, požrtvovalnostjo in vztrajnostjo da poseči na sam vrh!

Prireditev si lahko ogledate tukaj:

https://www.facebook.com/GibamKRASno/posts/3633665036746413

PRIZNANJE ZA ŠPORTNE DOSEŽKE MLADIH SO PREJELI:

• Tija Kocjan

• Lina Funa

• Nik Trobec in

• Tadej Maver Guštin

Čestitamo!

Vodstvo šole in vsi učitelji!