V ponedeljek, 24. 6. 19 se je na Osnovni šoli Srečka Kosovela zgodil dogodek, kot ga še ni bilo.

Rezultat celoletnega dela čebelarjev in čebelje družine, so danes fantje višjih razredov, skupaj z mentorjem Igorjem Medenom, iztočili iz šolskih panjev. Prvi, zaradi vremenskih razmer, ne prav velik izkupiček, a zato toliko slajši, smo poskusili učitelji in učenci. Vsi smo se strinjali, da gre za odličen med.

Da gre za resno dejavnost, ki na šolo prinaša dodano vrednost k pouku in vzgoji mladih za spretnosti, ki jih ne gre zanemariti, smo prepričali tudi starše devetošolcev. Za čudovito generacijsko darilo, nov čebelji panj, se jim mentorji, učitelji in vodstvo šole iskreno zahvaljujemo.

Članom čebelarskega krožka in izbirnega predmeta ter njihovemu mentorju Igorju pa iskreno čestitamo.

za krožek Vesna Perhavec