Učenke in učenci 3.a in 3.b razreda smo se v ponedeljek odpravili v šolo v naravi v CŠOD Cerkno, kjer bomo izvedli tečaj prilagajanja na vodo. Po začetnih napovedih nas je v Cerknem namesto snega pričakal dež. Vedar to ni pokvarilo našega vzdušja.

Učitelji so nam v CŠOD najprej predstavili pravila, ki veljajo v domu in program za prvi dan. Sledila je namestitev v sobe. Še preden smo se namestili pa smo že odšli na kosilo. Potem pa nas je čakal težko pričakovan odhod na bazen. Vaditelji so preverili naše znanje plavanja in nas nato razdelili v skupine. Vsaka skupina se je s svojim vaditeljem učila novih spretnosti v bazenu. Po prihodu s plavanja smo pomalicali in se hitro pripravili na naslednje aktivnosti. Ena skupina je odšla s spremljevalci na Fotolov po Cerknem, kjer smo spoznali veliko novih in zanimivih informacij o mestu. Druga skupina pa je v domu izvajala dejavnost Kako pazim nase. Danes bomo skupine zamenjali. Po dejavnostih smo odšli na zasluženo večerjo in večerni sprehod z lučkami po Cerknem. Utrujeni smo se vrnili v dom in hitro zaspali, saj nas čaka še cel teden plavanja in drugih dejavnosti.

Dnevi tako hitro tečejo, da sta ponedeljek in torek že za nami. Lepo Vas pozdravljamo!

Anja Sanabor, Barbara Perhavec